Zlatý Povlak Splash Vzorované Čelní panel Přední Bydlení Shell Opravy Části pro Xbox One X A One S Controller (Model 1708)

341.33 Kč Doručení zdarma

Štítky: čelní panel červený xbox, umělý rat, 2, 54 mm bydlení, transparentní xbox controller shell, extremerate ps4, případě xbox one s, případě xbox, shell xbox, xbox 360 controller případě nést, xbox 360 controller případě nahrazení.

Popis

  • Kompatibilní Značka/Model: Microsoft
  • MicroSoft Model: Xbox One
  • Číslo Modelu: Xbox One S & X Controller
  • Značka: eXtremeRate

Víme, že váš řadič shell je víc než jen plastové příslušenství. To je váš pomocník, váš parťák, váš kamarád v bitvě. To je důvod, proč používáme pouze nejlepší části a nejvíce zářivé barvy, aby naše regulátory jsou nejvyšší kvality. Věřte mi, že váš přítel bude obdivovat po instalaci této exkluzivní čelní panel shell. Přečtěte si Před Nákupem: Prosím, podívejte se na druhý obrázek výpisu. Tento produkt je kompatibilní s Xbox One S & Xbox One X controller (Model 1708); není kompatibilní s Xbox One Elite A Xbox One standardní řadič. To je čelní panel shell pouzdro pro správce. Správce, spodní skořepina, knoflíky a ostatní části nejsou zahrnuty. Požadované zákazníky, aby se od sebe správce, aby nahradit původní shell; Požadované zákazníky šikovný s instalace regulátoru; Dostat video instalace průvodce hledáním "Extremerate Xbox One S X Ovladač Čelní panel" na Youtube. Funkce produktu: Vyrobeno z odolného netoxického ABS plastu. Bez zápachu. Zcela zapadá v jedné rovině na všech stranách; Sedět správně na všechny klipy. Přizpůsobte si Xbox One S nebo Xbox One X ovladače. To je krásná změna oproti nudné normální černý bez výdajů na tunu peněz. Balíček Zahrnuje: 1* Přední shell 1* T8H šroubovák 7* Šrouby Poznámka: správce a další díly nejsou v ceně!

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 0 out of 5 (0 votes)

Přidat recenzi

Hodnocení