1,9 L Kuchyni Skladování Potravin Kontejner, Candy Box Plastový Transparentní Uzavřené Plechovky Multi-Kapacita Kuchyňské Potřeby Organizátorů lahví

276.43 Kč 165.86 Kč Doručení zdarma

Štítky: kolo skladovací kontejnery, skladování potravin, kuchyňské prádlo skladování, kuchyně storag, mix cookie box, kuchyně organizátoři kuchyně, zboží kuchyňské skladovací kontejner, ika skladování, úložný box kovové kuchyňské, kuchyně nástroj.

Popis

  • Původ: KN(Původu)
  • Styl: Moderní
  • Materiál: Plastové

Výrobek prodejní místo: Tento snadný-k-spony nádoby jsou vhodné pro ukládání všech druhů drogistického zboží a všechny druhy sladkostí a občerstvení. Snadné přezkou design, to může být otevřen, když zvedl, a upevnil při stisknutí. Lze kombinovat a stohovat, což vám umožní efektivně udržet kuchyň organizované. To může také být umístěn v chladničce pro chlazení, tepelně-odolné teplota: 0℃-80℃.

Je vyroben z nové potravinářský PS, neobsahuje bisfenol A, je zelená a má žádný zápach a uchovává potraviny více. Tank tělo je kolo bez otřepů, křišťálově jasný a vysoce transparentní zásobník umožňuje vidět obsah uvnitř na první pohled.

Použití vysoce kvalitní silikonový těsnicí kroužek, pomocí principu podtlaku, účinně odstranit vzduch v nádrži, má dobrý těsnicí účinek.

产品展示

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 5 out of 5 (1 votes)

5
Novobazzaroff 2020-10-21

Perfect indeed I will buy more

Přidat recenzi

Hodnocení