18pcs Auto Vodní Nádrže Detektor Úniku Testovací Nástroj Chladicí Systém Tester Auto Opravy Manometr Manometr Čerpací Nástroj

1 622.32 Kč 1 297.85 Kč Doručení zdarma

Štítky: netěsnost chladiče, tester vakua, čerpadlo test, únik tester, plynu manometr, tester zemního plynu manometr, auto expanzní nádoby, domácí tlakoměr vody, auto radiátor nádrž, Klimatizace Úniku.

Popis

18pcs Vodní Nádrže Detektor Úniku Auto Chladicí Systém Tester Auto Opravy Manometr Manometr čerpací nástroj

Návod k použití :

1. Otevřete nádrž s vodou a ujistěte se, že vodní nádrž je v pohodě před otevřením nádrže na vodu kryt. 2. Vybrat správné auto nádrž na vodu test hlavu 3. Zpřísnění vodní nádrže a kontrola gumový kroužek je zcela konzistentní. 4. Vložit rychlospojka do vodní nádrže sondy 5. Odstranit ruční čerpadlo skupiny a tlak na manometru pro indikaci přibližně 15-20 psi (nebo 1 bar) 6. Zobrazit tlakoměr a. Tlakoměr zůstává beze změny po dobu několika minut, což znamená, že systém je v normálním provozu. b. Ukazatel klesá, což znamená, že systém má trhliny v důsledku poškození tlakem. c. Zkontrolujte, zda je vodovodní potrubí vodní nádrže netěsní, a opravit podle úniku pozici. d. Kontrolovat stav gumového kroužku d. Re-zkontrolujte, zda opravit systém, může být použit normálně 7. Po dokončení testu, uvolnění tlaku z přetlakového ventilu na nulu tlakoměr 8. Přidat vodní nádrže sondy k rychlé kloubu, stiskněte jej několikrát, a stiskněte zbytkové vody v čerpací skupina plnit. 9. Aplikujte pneumatického oleje do přívodu vzduchu na straně čerpací skupina a namažte píst uvnitř trubice. Poté vložte nádrž na vodu test hlavě do rychlé kloubu a stiskněte jej několikrát, aby vypouštění zbytkové pneumatický olej do ruční čerpadlo.

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 5 out of 5 (1 votes)

5
Churkovkktdns 2020-10-26

Well received the material, everything is complete

Přidat recenzi

Hodnocení