2010 Rok Raw Puer Čaj 357g Premium TAETEA 7542 Syrové Sheng Dort Čínské Dayi Zhubnout Čaj Pu-erh Pu Erh Čaj 357g

640.39 Kč Doručení zdarma

Štítky: dayi, nosoo puer čaj, čaj yunnan, čajová konvice taetea, puer čaj pohár, shen čaj, puer surový čaj, shu pu erh, krok čínský pu erh čaj, puer čaj.

Popis

modname=ckeditor Puer Kategorie: Raw Pu-erh Shen Pu er Čistá Hmotnost: 357g/ dort. Cena je pouze za jeden dort. Datum výroby: 2010 doba Skladování: čím déle, Tím lépe Seznam Složek: Yunnan velkými listy sušení zelené maocha Výrobce: Dayi Čaj Group, Menghai Tea Factory, Protože puerh nemá trvanlivost, a puerh vkus bude více chutné s jejich letech zvyšovat, tak jejich cena pořád stoupá, a můžete si objednat více, pokud se vám líbí tento druh čaje. Je to stojí za nákup a sbírat v současné době.

Pu-erh čaj lze zakoupit buď jako raw/zelený (sheng) nebo zrající/vařené (shu), v závislosti na způsobu zpracování nebo stárnutí. Sheng pu-erh lze zhruba rozdělit na čaj oxidace měřítku jako zelený čaj, a shou nebo věku-zelené varianty jako post-fermentovaný čaj.

Na rozdíl od jiných čajů, které by měla v ideálním případě být konzumovány krátce po výrobě, pu-erh může být vypita bezprostředně nebo ve věku po mnoho let; pu-erh čaje jsou dnes často klasifikovány podle roku a oblasti výroby, podobně jako vína ročníků.

Moderní lékařská věda má v poslední době ukázaly, že zdravotní přínosy Pu ' er čaj může být více než jen Čínského folklóru. Od roku 1970 Francie, Japonsko a Čína prováděli mnoho vědeckých studií o Pu ' Er čaje, které naznačují, že :

Udržet pití Pu ' er Čaj, způsob, jak dobrý zdravotní stav.

Zlepšení trávení, spalování tělesného tuku

Posílit imunitní systém

Snížení hladiny cholesterolu v krvi.

Snížit vysoký krevní tuk.

Pomoci zabránit střevní infekce, trávicí problémy a zácpa.

Pomoci zabránit vzniku nádorových buněk v těle v důsledku jeho anti-oxidanty.

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 0 out of 5 (0 votes)

Přidat recenzi

Hodnocení