2020 Nejnovější 1,5 L Keramické Automatické Pet Kočka Vodní Fontány Pes, Kočka Pet Mute Pijan "Feeder" Sopka Fontány Dávkovač

255.94 Kč 194.46 Kč Doručení zdarma

Štítky: kočičí fontána vody, automatické vody pet fountain, gato, led kočičí fontánka, x pes zásobník vody, keramické zvířátko fontány, domácí fontána keramické, velká pet vodní fontány, kočka vodní fontány dávkovač, fontána vodu.

Popis

 • Jméno: Automatické Pet Feeder
 • Max Výstup: Další
 • Barvy: Bílá, černá
 • Pes Zásobník Vody: Kočka Zásobník Vody
 • Min Výstup: 200g
 • Kapacita: 1,5 L
 • Nastavení Času: Ano
 • Materiál: Keramické
 • Pet feeder: kočka pije
 • Velikost: about 18 x 18 x 15 cm/7.09 x 7.09 x 5.91 inch
 • S Zásobník Vody: Ano
 • Původ: KN(Původu)
 • Napájecí Zdroj: Další
 • LCD Displej: Ano

Body:

1、Sopka aktivní pítko: Tekoucí sopečné fontány zaujmout zvířat, aniž by byl strach a povzbudit domácí zvířata pít více vody.

2、Vysoce účinné filtrační systém: Více systémů čištění můžete čistit a změkčit vodu, získat více kyslíku a svěžest, a filtr, vlasy, usazeniny a nečistoty ve stejnou dobu.

3、Jednoduché a krásné: Jedinečný proces design, zásobník vody není jen pítko, ale spíš jako řemesel s vysokým zhodnocením hodnotu.

4、Vysoce kvalitní materiály: vyhozen z non-toxické materiály a vysoce kvalitní keramiky, vody podavač je trvanlivý a odolný proti poškrábání.

5、Ultra-tichý a snadno se čistí: práce je ultra-tichý, bez obav o přerušení vás a vašeho domácího mazlíčka během odpočinku; snadno odstranit a umýt.

Vlastnosti:

1. Sopka aktivní pítko: Tekoucí sopečné fontány zaujmout zvířat, aniž by byl strach a povzbudit domácí zvířata pít více vody.

2. Vysoce účinné filtrační systém: Více systémů čištění můžete čistit a změkčit vodu, získat více kyslíku a svěžest, a filtr, vlasy, usazeniny a nečistoty ve stejnou dobu.

3. Jednoduchý a krásný: Jedinečný proces design, zásobník vody není jen pítko, ale spíš jako řemesel s vysokým zhodnocením hodnotu.

3. Vysoce kvalitní materiály: vyhozen z non-toxické materiály a vysoce kvalitní keramiky, vody podavač je trvanlivý a odolný proti poškrábání.

5. Ultra-tichý a snadno se čistí: práce je ultra-tichý, bez obav o přerušení vás a vašeho domácího mazlíčka během odpočinku; snadno odstranit a umýt.

Specifikace:

Název: Keramická Kočka Pije Automatické Oběhu Pet Feeder Sopky Fontána

Barvy: bílá, černá

Velikost: asi 18 * 18 * 15 cm/7.09*7.09*5.91 palec

Materiál: keramika

Kapacita: 1,5 L

Vhodné pro: kočky, psy, králíky a ostatní domácí zvířata

Balení Seznam:

1*Cat Zásobník Vody

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 2 out of 5 (3 votes)

4
Kirsti Andreassen 2020-11-06

Would not buy it again. It hast to be refilled 4 times a day, just before sleep, or pump runs empty over night. Fill always to maximum, otherwise the pump gets loud and no water komes out. I don't know how to clean the inner parts. No notes about cleaning... Is vinegar or Chlor OK? Who knows...

1
Tiwka 07 2020-10-02

The look of the fountain is beautiful. Perfect for putting it in a place where visitors see it. The source is of ceramic material except the engine. A big, problem is you can't plug into the power grid. It comes with a USB and must be at the side of a compatible device. It comes with a smelly rubber tube that must be cut to fit the source hole. I hope you don't go through this process because there are no more tubes. The worst thing about the source is that when you plug it in and the water starts to go overboard on the back right side. It goes out nonstop until it empties the entire source. This is very dangerous for the pet and home. If the hydraulic pump runs out of water it can burn down and cause a home fire. In addition the soil is charmed with 1 litre and a half of water (it is the capacity) with the danger that this entails. I asked for money back but they only offer half. One more useless junk in my house!

1
Olja Lja Lja 2020-09-14

Impossible to mount it properly, pipe too long, noisy, heavy,

Přidat recenzi

Hodnocení