Velký Výprodej Vertikální Větrná Turbína Generátor 400w 600w 12v 24v 48v S ovládáním Na grid Střídače 3 Fáze S 3 břity Domácí Použití

16 650.08 Kč 11 488.55 Kč Doručení zdarma

Štítky: loď z polska, síla větru, jackery portable power station, benzínový generátor plynu, vodních turbin generátor, kontrolor větrné turbíny, generátor motor 12v, vítr, voda generátor, solární generátor pure, vodní turbína turgo.

Popis

 • Ostří Číslo: 3
 • Původ: KN(Původu)
 • Jmenovité Napětí: 12V 24V 48V
 • Typ: Větrné Elektrárny Generátor
 • Hřídel Materiál: Žehlička
 • Řídicí Systém: elektromagnet
 • Značka: SMARAAD
 • barva: Bílá
 • Montážní Základna: Bez Montážní Základny
 • generátor: Tři fáze permanentní magnet, zavěšení motoru
 • Číslo Modelu: FH-400/600
 • Jmenovitý výkon: 300W 400W 600W
 • Certifikace: CE
 • Izolace: auto up-wind
 • Materiál Čepele: hliníkové slitiny

Vertikální Větrná Turbína Generátor 300w 400w 600w 12v 24v 48v s správce nebo on/off grid střídače 3 Fáze, 3 nože forHome

Vertikální Větrná Turbína Generátor 300w 400w 600w 12v 24v 48v s správce nebo on/off grid střídače 3 Fáze, 3 nože forHome

DOBROU ZPĚTNOU VAZBU OD KLIENTŮ:

VLASTNOSTI:

1.3 čepele 2.20 let životnost použití a 1 rok záruka 3.nízká hlučnost a nízká startovací rychlost větru. 4.malé ,lehké ,stabilní a bezpečně 5.Certifikovány:CE 6.Vysoká účinnost, může být hybridní systém se solárními panely. 7. Aplikace: Námořní, Loď,Pouliční osvětlení, Domů, Otevírací Plaza osvětlení..

SPECIFIKACE:

BALENÍ SEZNAM:

1.3 ks čepelí ,1 sada generátor a 1 sada šrouby a matice. 2.hlavní hřídel 1 ks a paže 3. MPPT regulátor 1 kus.(volitelně) 4. Měnič (volitelné)

PŘIPOMENUTÍ:

1.Cena, kterou jste zaplatili za položku vylučuje jakékoliv celní daň.Nebudeme ramenní nějaké povinnosti v zemi určení. 2.Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup. 3.Všechny informace(produkty, model no.,výsledek testu,specifikace,vlastnosti,obrázky,atd), které jsme poskytli, jsou jen pro referenci, Podrobnosti pls odkazuje na skutečné prodcut, návod, který jste obdrželi.Všechny údaje jsou naší interní laboratoři, výsledky testů, a to by mohlo mít trochu discrepency na různé okolí, pls odkazuje na přesný výsledek produktů po instalaci. 4.Od 1000w větrná turbína je velmi velký a velmi těžký, a tak obvykle doporučuji, aby loď po moři, v případě letecké dopravy, pls zkontrolujte, přesné ceny pro každou zemi.

MPPT BOOST WIND ŘADIČ(volitelně)

Tento regulátor má základní ovládací a chránit funkce, a poskytují nízké napětí nabíjení funkce.baterie může být účtovány za nízké rychlosti větru.Je to 12V/24V systém automatického rozpoznávání.Pls klikněte na níže uvedené obrázky, aby si specifikaci MPPT wind řadič:

MPPT BOOST HYBRID CONTROLLER(volitelný)

Tento regulátor má základní ovládací a chránit funkce, a poskytují nízké napětí nabíjení funkce.baterie může být účtovány za nízké rychlosti větru.To umožňuje solární panel vstup, default solární kapacity je 200W, Volitelný solární kapacita může dosáhnout 1000W maximální.Je to 12V/24V systém automatického rozpoznávání.To má 2 DC výstupy, 12A každý.To má 2 nastavení tlačítek, které by mohly zkontrolovat a měnit parametry regulátoru.(pouze pro zkušené techniky).k dispozici je také TL232 přístavu.s kabelem (TL232 na USB), regulátor parametry mohou být upraveny na počítači .(pouze pro zkušené techniky). (kabel potřebuje dodatečné náklady).Pls klikněte na níže uvedené obrázky, aby si specifikaci hybridní MPPT regulátor:

Off Grid střídače(volitelné)

Pls klikněte na obrázek, chcete-li získat specifikace měniče:

Na grid systém diagram

VÝHODY GRID-VÁZANÉ SYSTÉMY 1. UŠETŘIT VÍCE PENĚZ NET METERING Grid-připojení vám umožní ušetřit více peněz, s větrem generátor díky lepší účinnosti sazby, net metering, plus nižší náklady na zařízení a instalaci: ).Baterie, a další stand-alone zařízení, které jsou potřebné pro plně funkční off-grid větrné systém a přidat na náklady i údržbu.Grid-tied větrné systémy jsou proto obvykle levnější a jednodušší na instalaci. ).Vaše větrné turbíny generátoru se často generují více elektřiny, než co jste schopni náročné.S net metering, majitelé domů mohou dát této přebytečné elektřiny do veřejné rozvodné sítě, namísto jejich ukládání se s baterií. ).Net metering (nebo režimy výkupních cen v některých zemích) hrají důležitou roli v tom, jak větrné elektrárny je motivován.Bez toho,rezidenční větrné systémy by bylo mnohem méně proveditelné z finančního hlediska. ).Mnoho utility společností se zavázali k nákupu elektřiny od majitelů domů ve stejné výši, jako se prodávají sami. 2. VEŘEJNÉ ROZVODNÉ SÍTĚ JE VIRTUÁLNÍ BATERIE ).Elektřina musí být vynaloženy v reálném čase.Nicméně, to může být dočasně uloženy jako jiné formy energie (např. g.chemickou energii v bateriích).Skladování energie je obvykle dodáván s značné ztráty. ).Elektrické rozvodné sítě je v mnoha ohledech také baterie, bez potřeby údržby nebo výměny, a s mnohem lepší účinností sazby.Jinými slovy, více energie (a víc peněz) jde do odpadu s konvenční bateriové systémy. ).Podle dat EIA[1], národní, roční přenosu a distribuce elektřiny ztráty v průměru o 7% elektrické energie, která je přenášena ve Spojených Státech.Olovo-kyselinových baterií, které se běžně používají solární panely, jsou pouze 80-90% efektivní při skladování energie, a jejich výkon se zhoršuje s časem. ).Další výhody grid-tied patří přístup na záložní napájení z veřejné rozvodné sítě (v případě, že váš solární systém zastaví generování elektřiny pro toho či onoho důvodu).Zároveň pomáhají zmírnit utility společnosti peak load.Jako výsledek, efektivitu naší elektrické soustavy jako celku jde nahoru.

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 2 out of 5 (1 votes)

2
Angelban 2021-01-24

Will never develop the indicated power the generator is 600 w but the turbine will never cause false advertising it is not normal to see that

Přidat recenzi

Hodnocení