2020 Nové Auto Klíče Peněženka z Pravé Kůže Zip Okna Mužů a Žen Klíče od Auta Taška Set Retro Ležérní

330.65 Kč 175.25 Kč Doručení zdarma

Štítky: originální kožené hospodyně, hospodyně peněženku, taška klíč, klíč pouzdro, držák na klíče kůže, auto držák na klíče, držák na klíč, klíčové kožené peněženky, Auto klíčové pocket, klíčové orgánu.

Popis

 • Šířka Položky: 5.8cm
 • Tvar: polštář
 • Pohlaví: Unisex
 • Číslo Modelu: TP-9013
 • Hlavní Materiál: Pravá Kůže
 • Značka: Wishehappy
 • Pravá Kůže Typ: Kravské Kůže
 • Vzor Typu: Solidní
 • Složení Materiálu: Pravá Kůže
 • Styl: Módní
 • Položka Délka: 8.5cm

Teplé Tipy

[o značce] působit jako agent pro naše produkty a podporu povolení značky.

"Na agenta" naše produkty podporují generace vlasů, mikro-zásobování kanceláří, kontaktujte prosím zákaznický servis pro konkrétní operační postupy, těšíme se na vaši radu!

[o výrobky] naše továrna má dlouhodobé stabilní nabídky z první ruky zboží, profesionální tovární přímý prodej, rozumná cena, autentické kvality, je váš partner v pohodě.

"O obalech" vzhledem k požadavkům zákazníků jsou různé, cena našich produktů bez obalu, krabičky, jen OPP tašky, pokud budete potřebovat přítele s kartony, prosím, jít do kartonů v klasifikaci střílet odpovídající pole.

[o] nákladní naše produkty jsou prodávány přímo v továrně ceny. Není tam žádný prostor pro balení a poštu. Prozatím dodání je dočasně převezme Zhongtong express, který je dodáván do Guangzhou.

[o přiznání] naše produkty podporují patnáct dnů bez důvodu vrátit zboží. Pro nákladní dopravu se vrátil, jsme v souladu se zásadou spediční odpovědnou stranou: problémy s kvalitou musí být fotografoval potvrdit náš zákaznický servis stav. První, vrátíme vám spediční poplatek. Po obdržení zboží, vrátíme nákladní přes Alipay. Pokud je problém s kvalitou není vrácena, prosím ujistěte se, že výrobky a obaly jsou neporušené. Neovlivňuje naše prodeje.

[o příkazy] naše továrna provádět různé kožené dárky a jiné příkazy, jako pro vlastní proces spolupráce, prosím, kontaktujte náš zákaznický servis, aby diskutovali, děkuji moc za vaše konzultace!

[o copyright] bez povolení, nesmíte zpronevěřit všechny obrázky v naší prodejně, jinak to bude považovat za porušení práva a musí být zkoumány až do konce.

[Vlastní Popis]

1, požadavky na Přizpůsobení

1. Styl, barvu, materiál, provedení, logo metoda tisku, balení, box, atd. produkty lze přizpůsobit podle požadavků zákazníků.

2. Můžeme si objednáte více než 100 kusů jedné barvy pro náš styl a 300 kusů jedné barvy pro non tovární styl (pouze pro referenční, konkrétní množství se liší podle výrobních požadavků)

Za druhé, bezplatné kontroly pravopisu

1, pokud je naše továrna stávající produkty, můžete přímo odebírat vzorky u vchodu našeho odpovídající produkty "vzorky zdarma".

2. Pokud se výrobků potřebujete pravopisu, zákazník musí přijít k výkresu nebo vzorku přizpůsobení, a připojte základní informace o produktu (např.: materiál, specifikace, logo, detail, kresba, atd.) tak, že můžeme vám cenovou nabídku v čase. Kontroly pravopisu cyklus je 1-7 dnů. V závislosti na aktuální situaci, 200-300 juanů práce a plísní, budou poplatky účtovány. Vzorek poplatků může být vrácena nebo připsána po hromadné zásilky.

3, model expresní dodání zákazníkům.

Tři, potvrďte objednávku

1. Poté, co zákazník obdrží vzorek a potvrzuje, že neexistuje žádné námitky, on / ona formálně objedná, a obě strany podepsat obchodní smlouvu rovnosti a vzájemného prospěchu.

2 do 24 hodin od podpisu smlouvy, zákazník by měl platit 30% z celkové platby předem, a zbytek zboží bude zaplaceno před dodáním. Platba může být provedena převodem z velkých bank nebo platební Alipay.

3. Společnost vyrábí dle smlouvy a způsob přepravy je uspořádána podle požadavků zákazníka. Doprava je zdarma a nákladní generované dopravy hradí zákazník.

4. Faktura s DPH, je podporován (daňové bodu je navíc přidáno).

Čtyři, po-prodejní servis

Vzhledem ke kvalitě a další problémy, převezmeme plnou zodpovědnost a řešit problém pro zákazníka co nejdříve, nebudeme nést časové zpoždění způsobené poškození zboží a neodolatelné síly během dálkovou přepravu.

balíček

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnocení: 0 out of 5 (0 votes)

Přidat recenzi

Hodnocení